Haberler
Eyyübiye Belediyesi tarafından bu yıl 3.’cüsü düzenlenen "Hz. Eyyüp Peygamber Sabır Günleri" etkinlikleri, sema gösterisi ve sabır ödülleri töreniyle sona erdi.
Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından bu yıl 3.’cüsü düzenlenen ’Eyyüp Peygamber Sabır Günleri’ etkinlikleri, Tasavvuf Musikisi konseri ve tiyatro gösterisiyle devam etti.
Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından bu yıl 3.’cüsü düzenlenen ’Eyyüp Peygamber Sabır Günleri’ etkinliklerine, Şair Serdar Tuncer'in Sabır temalı şiir ve sohbeti damga vurdu.
Eyyübiye Belediyesi tarafından bu yıl 3.’cüsü düzenlenen ’Eyyüp Peygamber Sabır Günleri’ etkinlikleri, Eyyüp Peygamber Camisinde 3 dilde sabır duası ve sabır pilavı dağıtımıyla başladı.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla ilçenin birçok noktasında yol yapım çalışmalarını bitirme noktasına getirdi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, mübarek Miraç Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Eyyübiye Belediyesi , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası etkinlikleri kapsamında, Eyyübiye ilçe sınırları içindeki okullarda düzenlediği çeşitli aktivitelerle çocuk bayramını dolu dolu yaşattı.
Eyyübiye Belediyesi, referandumunda oy kullanmaya gidemeyecek durumda olan yaşlı, engelli ve hasta vatandaşları sandığa götürdü.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, sandık başına gitti. Başkan Ekinci, oyunu köyünde kullanırken vatandaşları da sandığa gelmeye davet etti. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Anayasa değişikliğini kapsayan referandum için sandık başına gitti.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, çarşı esnafını ziyaret ederek, esnafın sıkıntılarını dinleyip, esnafla beraber bereket duası yaptı. Pazar günü yapılacak seçimlerde esnafın desteğini de isteyen Başkan Ekinci’ye bölge esnafı da tam destek sözü verdi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, referandum çalışmaları kapsamında merkez kırsal ayırımı yapmadan vatandaşlarla bir araya gelip neden ‘Evet’ demeleri gerektiğini anlatıyor. Başkan Ekinci son olarak Payamlı bölge sakinlerine 16 Nisan’ın önemini anlattı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci, Ak Parti Eyyübiye Kadın Kolları tarafından düzenlenen referandum toplantısında teşkilat üyelerine seslendi. Ayşe Ekinci,” Güçlü bir Türkiye için 16 Nisan’da güçlü bir ‘Evet’ çıkmalı.” Dedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Selçuklu mahallesinde, Ak Parti’ye katılım gösteren Karakeçi Şah Kolu aşiret mensuplarıyla bir araya gelerek referandum sürecini konuştu.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yılını, yazılı bir açıklama yaparak kutladı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Yardımcı mahallesinde düzenlenen ve adeta mitinge dönüşen toplantıda vatandaşlara 16 Nisan'ın önemini anlattı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Direkli mahallesinde düzenlenen ‘Evet’ toplantısında vatandaşlara 16 Nisan’ın önemini anlattı. Ak Partiye katılımın da gerçekleştiği toplantıda konuşan Başkan Ekinci,” 16 Nisan’da çıkacak yüksek orandaki ebet ile daha güçlü bir ülke olacağız.” Dedi.
Eyyübiye Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve hizmete hazır hale getirilen Buhara Mahallesindeki 15 Temmuz Gençlik Merkezi'nin açılışı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in katılımıyla gerçekleştirildi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, her mahalleye spor salonu sözünü yerine getirmeye devam ediyor. Son günlerde yapılan açılışlara Eyüpnebi ve Osmanlı Mahallesi Ak Evler Spor Salonlarının açılışları da eklendi.
Eyyübiye Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Akabe Muhtar Evi'nin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Açılış töreninde konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci," Hizmet için buradayız. Hizmet etmeye devam edeceğiz. “dedi.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Karaman ve Taşlıca mahallelerinde yaptırılan Çok Amaçlı Kırsal Konakların açılışını Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik yaptı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, her mahalleye spor salonu sözünü bir bir yerine getiriyor. Eyyübiye Belediyesi tarafından hayata geçirilen Akabe Mahallesi ile Muradiye Mahallesi Ak Evler spor salonlarının açılışı yapılarak hayata geçirildi. Genç bir nüfusu sınırlarında barındıran Eyyübiye Belediyesi, gençlere yatırımlarını sürdürüyor.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Muradiye Mahallesinde Binizeyd aşireti mensuplarının yoğun katılım gösterdiği referandum istişare toplantısında ‘Evet’ için destek istedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin, her mahalleye spor salonu sloganıyla başlattığı projenin ilki On ikiler Mahallesinde hayata geçirildi. Ak Evler spor salonunun açılışını Başkan Ekinci ve Meclis Üyeleri yaptı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci referandum çalışmaları kapsamında Bozova ilçesine çıkarma yaptı.Bozova'lı vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Ekinci,"İnşallah Şanlıurfa yine rekor kıracak." dedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, SAGEDER tarafından düzenlenen 3.Su ve Çevre Ödülleri ödül töreninde “En Vizyoner Belediye Başkanı” ödülünü aldı.
Eyyübiye Belediyesi tarafından organize edilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Güçlü Kadın Güçlü Türkiye programına Eyyübiye'li kadınlar damga vurdu. 'Evet' seslerinin eksik olmadığı programda konuşan Başkan Ekinci," 16 Nisan'da kadınlarımızın da desteğiyle sandıklar patlayacak." dedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin Eyüpnebi Mahallesinde yapacağı ev toplantısı eve sığmayınca sokakta adeta mini bir mitinge dönüştü.
Eyyübiye Belediyesi, Yeni Mahalle ve Kadıoğlu Mahallesine hitap edecek 380 metre kare alana sahip Muhtar Evi ve Çok amaçlı Salonun temel atmasını gerçekleştirdi. Temel Atma töreninde konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci," Fiziki projelerimizin devamı gelecek."dedi.
Eyyübiye Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi şehitleri anısına düzenlenen 'Öğretmenler arası Futbol Turnuvası' sona erdi. Kupa töreninde konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci," 15 Temmuz'u hiçbir şekilde unutturmayacağız."dedi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23