Haberler
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği'nin, şehitleri anma programına katıldı. Başkan Ekinci, "Bu ülkeyi çeşitli oyunlarla yıkmaya çalışanlara en güzel cevap 15 Temmuz gecesi verildi." dedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Günbalı Mahallesinde düzenlenen mitingde yüzlerce vatandaşa seslenip, 16 Nisan'da yapılacak seçimlerin önemini anlattı. Referandumda tam destek sözü veren aşiret üyeleri Başkan Ekinci'ye sevgi gösterilerinde bulundular.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında Plastik İmalatçılar Kooperatifi üyelerine, Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi'nin faydalarını anlattı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Memitanlı Aşiretinin düzenlediği istişare toplantısına katılan Başkan Ekinci neden 'Evet' denilmesi gerektiğini anlattı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa Malatyalılar Derneği’nde vatandaşlarla bir araya gelerek referandumu anlattı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 16 Nisan’da yapılacak olan seçimler öncesi ASKON Şanlıurfa Şubesi Yönetimi ve üyeleriyle bir araya geldi. Yapılacak olan seçimlerin ülke geleceği açısından taşıdığı öneme değinen Başkan Ekinci,” Yapılmak istenen tüm oyunları bozmak için güçlü bir şekilde ‘Evet’ dememiz gerekiyor.” dedi.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Sağlık ve Yardımcı mahallelerinde toplamda 81 bin metre kare kilitli beton parke taşı döşeme işinin başlaması vatandaşları mutlu etti.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'nin talimatlarıyla yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Küçükhan Mahallesinde devam eden stabilize yol yapım çalışmalarından dolayı vatandaşlar Başkan Ekinci'ye teşekkür etti.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye İlçesine bağlı Kurucuk Mahallesinde, Mahalle Muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Akil Gençler tarafından düzenlenen, Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sistemi konulu konferansta gençlere seslendi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 16 Nisan'da yapılacak seçimler öncesi mahalle mahalle dolaşıp yeni sistemi anlatıyor. Başkan Ekinci son olarak mevsimlik tarım işçileri çavuşlarıyla bir araya gelip referandum sürecini anlattı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Buhara, Haleplibahçe, Mance ve Dedeosman mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Gündemin tapu olduğu istişare toplantısında Başkan Ekinci vatandaşlara, tapu sorunun çözümünde gelinen son noktayı aktardı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 16 Nisan’da yapılacak olan seçimler için ‘Evet’ seçim bürosunun açılışını yaptı. Başkan Ekinci, istikrar için ‘Evet’in şart olduğunu belirtti.
Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 15 Temmuz Demokrasi şehitleri anısına organize edilen futbol turnuvasının başlama vuruşunu Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir yaptı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, referandum çalışmaları kapsamında bir araya geldiği vatandaşlara neden 'Evet'demeleri gerektiğini anlatıyor.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, rutin mahalle gezileri kapsamında mahallelerde muhtarlarla bir araya gelip yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Ekinci,” Talepleri birinci ağızdan alıp bunların giderilmesini sağlıyoruz.” dedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, ilçe sınırları içinde bulunan okul ziyaretlerini sürdürüp öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye gençliğine yönelik hayata geçirilen 17 spor salonunun antrenörleriyle bir araya geldi. Başkan Ekinci,” 36 mahalleye 36 spor salonu hedefine adım adım yaklaşıyoruz. 17 spor salonu faaliyete geçmiş durumda. ” Dedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Belediye Meclis üyeleri, Merkez Mahalle Muhtarları ve ilçe teşkilatı ile istişare toplantısında bir araya gelerek, 16 Nisan’da yapılacak olan Referandum hakkında bilgiler verdi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, ‘EVET’ standının açılışında 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi vatandaşlarla bir araya geldi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Buhara Mahallesinde toplam 5 kattan oluşan ve kısa süre içinde açılışı yapılacak olan 15 Temmuz Gençlik Merkezinde incelemelerde bulundu.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, gençlik buluşmaları kapsamında bir araya geldiği gençlerle yaklaşan referandum sürecini konuştu.
Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yardıma muhtaç vatandaşlara ulaşmaya devam ediyor.
Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 15 Temmuz Demokrasi şehitleri anısına düzenlenecek olan futbol turnuvasının protokolü imzalandı.
Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından organize edilen 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinlikleri dolu dolu geçti.
Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından organize edilen, ‘Kadınlar Günü’ etkinliğine Eyyübiye’li kadınlar yoğun ilgi gösterdi.
Eyyübiye Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü birimi tarafından Gençlik Merkezlerinde kurs gören 65 öğrenciye sinema keyfi yaşatıldı. REİS filmini izleyen öğrenciler Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür etti.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediye Meclisi Mart ayı toplantılarının birinci oturumuna başkanlık yaptı. Başkan Ekinci, toplantıda belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen programda mahalle sandık başkanlarıyla bir araya geldi. Rekor oy almayı hedeflediklerini söylen Başkan Ekinci,” İnşallah hem Şanlıurfa olarak hem de Eyyübiye olarak rekor kıracağız” dedi.
Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen "MATRUŞKA" oyun içinde oyun tiyatro gösterisi izleyenler tarafından büyük beğeni gördü.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23