Haberler
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan çalışmalarına devam ediyor. Mahallelerinde yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar da Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür etti.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye ilçesindeki müteahhitlerle bir araya gelip belediyenin yaptığı çalışmaları anlattı. Başkan Ekinci,” Eyyübiye’de dönüşümü, gelişimi hep birlikte gerçekleştireceğiz.” Dedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmaları kapsamında AK Parti İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis Üyeleri ile bir araya geldi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, özel bir okulda geleceğin liderleriyle bir araya geldi. Okul yöneticileri ve öğrenciler tarafından karşılanan Başkan Ekinci, öğrencilere başarılı olmanın yollarını anlattı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Rehberlik Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen çocuk istismarı adlı sempozyuma katıldı. Başkan Ekinci, “Çocuk istismarının önüne geçmenin yolu eğitimden geçiyor. Yerel yönetimler olarak eğitim konusundaki sıkıntıların giderilmesi için fiziki mekanlar oluşturuyoruz.” Dedi.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla mahallelerde vatandaş ve muhtarların talebi doğrultusunda ‘Muhtar Evi’ projesi kapsamında muhtarlık binası yapımını sürdürüyor.
Eyyübiye Belediyesi tarafından referandum ile halk oylamasına sunulacak olan ‘Yeni Anayasa, Cumhurbaşkanlığı sistemi’ ile 28 Şubat’ın siyasi ve hukuki açılardan ele alındığı panel düzenlendi.
Eyyübiye Belediyesi adına Antalya’da düzenlenen şampiyonaya katılan sporcuların başarısı göz kamaştırdı. Sporcular kente 1 altın ve 4 bronz madalyayla döndü.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Başkan Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Mahallelerinde yapılan çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren muhtar ve vatandaşlar Başkan Ekinci’ye teşekkür etti.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, yeni açılan Eyyübiye Devlet Hastanesindeki ibadethane ihtiyacını gidermek için kolları sıvadı. Başkan Ekinci bölgenin büyük bir ihtiyacını giderecek olan camii için yer tahsisinde bulundu.
Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Başkan Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla ilçede adeta yeşillendirme seferberliği başlattı.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Başkan Ekinci EVET'in Startını Verdi
Eyyübiye Belediyesi, yurt genelinde etkili olan ve uzun bir aradan sonra Şanlıurfa’da da etkisini gösteren kar yağışından dolayı yaşanan mağduriyetlerin önüne geçti.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve eşi Ayşe Ekinci, Hekimdede Mahallesinde ikamet eden 6 çocuklu bir yetim ailesinin evlerine misafir olup öğle yemeğini yetim ailesiyle birlikte yedi.
Şanlıurfa Hipodromu'nda düzenlenen ve günün tek kupalı mücadelesi olan Eyyübiye Belediye Başkanlığı Koşusu'nu Bülent Karabağlı'nın sahibi olduğu kır erkek safkan AKYILDIRIM jokeyi Ferit Yardımcı ile kazanırken kupayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci verdi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, haftanın belirli günlerinde sürdürdüğü esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Çarşı bölgesi esnafını ziyaret eden Başkan Ekinci, ‘Evet’ kampanyasına destek istedi.
Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ilçe sınırları içinde maddi durumu iyi olmayan ailelere el uzatmaya devam ediyor. Yardım faaliyetlerine eşlik eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci, ailelerle yakından ilgilendi.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler merkezde kilitli beton parke taşı döşeme kırsalda da stabilize yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Merkez ve kırsaldaki hummalı çalışmalardan dolayı vatandaşlar Başkan Ekinci’ye teşekkür etti.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa’da düzenlenen bilardo şampiyonasının finalinde sporcularla bir araya geldi. Başkan Ekinci, “Sporu daha çok sevdirmek ve gençlerimizi sportif faaliyetleri yönlendirmek için çalışıyoruz” Dedi
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Selahattin Eyyübi Ortaokulu’nda yarıyıl tatiline giren öğrencilere karnelerini dağıttı, öğrencilerin sevincine ortak olup oldu.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde kilitli beton parke taşı döşeme işlemi tüm hızıyla devam ediyor. Selçuk Mahallesinde bitme aşamasına gelen çalışmalardan dolayı vatandaşlar Başkan Ekinci’ye teşekkür etti.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa'da uygulanan teşvik ve destekler programı toplantısında, tarımsal hammaddenin üretim noktasında Şanlıurfa’nın sahip olduğu potansiyele değindi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfaspor’un yarın deplasmanda karşılaşacağı Elâzığ maçı öncesi takımı tesislerde ziyaret etti.
Eyyübiye Belediyesi, Halep’teki insanlık dramından mağdur olanlar için; Şanlıurfa Valiliği ve Sivil Toplum Örgütleri tarafından düzenlenen organizasyonda Halep’e 4 tır, Şırnak’a da 1 tır yardım malzemesi gönderdi. Yardım tırlarını uğurlayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,” Yardımda bulunan herkesten Allah razı olsun” dedi.
Eyyübiye Belediyesi ile Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü arasında park ve yeşil alanların ağaçlandırılması için protokol imzalandı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kentsel dönüşüm ile ilgili taleplerini iletti. Başkan Ekinci görüşme sonrası yaptığı açıklamada,”Eyyübiye’yi güzel günler bekliyor” dedi.
Eyyübiye Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve alkol- madde bağımlısı bireylerin hayata tekrar kazandırılmasını amaçlayan YEDAM’ın (Yeşilay Destek Merkezi) Eyyübiye şubesi açılışını Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi yaptı.
Eyyübiye Belediyesi Gençlik Merkezlerinde kurs gören öğrencilere yönelik deneme sınavı yapıldı. Deneme sınavına katılan öğrenciler Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ettiler.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Ekinci, “2017 yılı ülkemize, barış,birlik, dirlik, beraberlik ve huzur getirsin" dedi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23