Haberler
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Yardımcı mahallesinde düzenlenen ve adeta mitinge dönüşen toplantıda vatandaşlara 16 Nisan'ın önemini anlattı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Direkli mahallesinde düzenlenen ‘Evet’ toplantısında vatandaşlara 16 Nisan’ın önemini anlattı. Ak Partiye katılımın da gerçekleştiği toplantıda konuşan Başkan Ekinci,” 16 Nisan’da çıkacak yüksek orandaki ebet ile daha güçlü bir ülke olacağız.” Dedi.
Eyyübiye Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve hizmete hazır hale getirilen Buhara Mahallesindeki 15 Temmuz Gençlik Merkezi'nin açılışı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in katılımıyla gerçekleştirildi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, her mahalleye spor salonu sözünü yerine getirmeye devam ediyor. Son günlerde yapılan açılışlara Eyüpnebi ve Osmanlı Mahallesi Ak Evler Spor Salonlarının açılışları da eklendi.
Eyyübiye Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Akabe Muhtar Evi'nin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Açılış töreninde konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci," Hizmet için buradayız. Hizmet etmeye devam edeceğiz. “dedi.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Karaman ve Taşlıca mahallelerinde yaptırılan Çok Amaçlı Kırsal Konakların açılışını Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik yaptı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, her mahalleye spor salonu sözünü bir bir yerine getiriyor. Eyyübiye Belediyesi tarafından hayata geçirilen Akabe Mahallesi ile Muradiye Mahallesi Ak Evler spor salonlarının açılışı yapılarak hayata geçirildi. Genç bir nüfusu sınırlarında barındıran Eyyübiye Belediyesi, gençlere yatırımlarını sürdürüyor.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Muradiye Mahallesinde Binizeyd aşireti mensuplarının yoğun katılım gösterdiği referandum istişare toplantısında ‘Evet’ için destek istedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin, her mahalleye spor salonu sloganıyla başlattığı projenin ilki On ikiler Mahallesinde hayata geçirildi. Ak Evler spor salonunun açılışını Başkan Ekinci ve Meclis Üyeleri yaptı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci referandum çalışmaları kapsamında Bozova ilçesine çıkarma yaptı.Bozova'lı vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Ekinci,"İnşallah Şanlıurfa yine rekor kıracak." dedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, SAGEDER tarafından düzenlenen 3.Su ve Çevre Ödülleri ödül töreninde “En Vizyoner Belediye Başkanı” ödülünü aldı.
Eyyübiye Belediyesi tarafından organize edilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Güçlü Kadın Güçlü Türkiye programına Eyyübiye'li kadınlar damga vurdu. 'Evet' seslerinin eksik olmadığı programda konuşan Başkan Ekinci," 16 Nisan'da kadınlarımızın da desteğiyle sandıklar patlayacak." dedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin Eyüpnebi Mahallesinde yapacağı ev toplantısı eve sığmayınca sokakta adeta mini bir mitinge dönüştü.
Eyyübiye Belediyesi, Yeni Mahalle ve Kadıoğlu Mahallesine hitap edecek 380 metre kare alana sahip Muhtar Evi ve Çok amaçlı Salonun temel atmasını gerçekleştirdi. Temel Atma töreninde konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci," Fiziki projelerimizin devamı gelecek."dedi.
Eyyübiye Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi şehitleri anısına düzenlenen 'Öğretmenler arası Futbol Turnuvası' sona erdi. Kupa töreninde konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci," 15 Temmuz'u hiçbir şekilde unutturmayacağız."dedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği'nin, şehitleri anma programına katıldı. Başkan Ekinci, "Bu ülkeyi çeşitli oyunlarla yıkmaya çalışanlara en güzel cevap 15 Temmuz gecesi verildi." dedi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Günbalı Mahallesinde düzenlenen mitingde yüzlerce vatandaşa seslenip, 16 Nisan'da yapılacak seçimlerin önemini anlattı. Referandumda tam destek sözü veren aşiret üyeleri Başkan Ekinci'ye sevgi gösterilerinde bulundular.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında Plastik İmalatçılar Kooperatifi üyelerine, Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi'nin faydalarını anlattı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Memitanlı Aşiretinin düzenlediği istişare toplantısına katılan Başkan Ekinci neden 'Evet' denilmesi gerektiğini anlattı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa Malatyalılar Derneği’nde vatandaşlarla bir araya gelerek referandumu anlattı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 16 Nisan’da yapılacak olan seçimler öncesi ASKON Şanlıurfa Şubesi Yönetimi ve üyeleriyle bir araya geldi. Yapılacak olan seçimlerin ülke geleceği açısından taşıdığı öneme değinen Başkan Ekinci,” Yapılmak istenen tüm oyunları bozmak için güçlü bir şekilde ‘Evet’ dememiz gerekiyor.” dedi.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Sağlık ve Yardımcı mahallelerinde toplamda 81 bin metre kare kilitli beton parke taşı döşeme işinin başlaması vatandaşları mutlu etti.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'nin talimatlarıyla yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Küçükhan Mahallesinde devam eden stabilize yol yapım çalışmalarından dolayı vatandaşlar Başkan Ekinci'ye teşekkür etti.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye İlçesine bağlı Kurucuk Mahallesinde, Mahalle Muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Akil Gençler tarafından düzenlenen, Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sistemi konulu konferansta gençlere seslendi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 16 Nisan'da yapılacak seçimler öncesi mahalle mahalle dolaşıp yeni sistemi anlatıyor. Başkan Ekinci son olarak mevsimlik tarım işçileri çavuşlarıyla bir araya gelip referandum sürecini anlattı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Buhara, Haleplibahçe, Mance ve Dedeosman mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Gündemin tapu olduğu istişare toplantısında Başkan Ekinci vatandaşlara, tapu sorunun çözümünde gelinen son noktayı aktardı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 16 Nisan’da yapılacak olan seçimler için ‘Evet’ seçim bürosunun açılışını yaptı. Başkan Ekinci, istikrar için ‘Evet’in şart olduğunu belirtti.
Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 15 Temmuz Demokrasi şehitleri anısına organize edilen futbol turnuvasının başlama vuruşunu Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir yaptı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, referandum çalışmaları kapsamında bir araya geldiği vatandaşlara neden 'Evet'demeleri gerektiğini anlatıyor.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24