Haberler
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci sabahın erken saatlerinden itibaren vatandaşlarla bir araya gelip talep ve isteklerini birinci ağızdan dinledi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, bir dizi inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’ya ilçede yapılacak projelerle ilgili bilgi verip Eyyübiye Belediyesi tarafından basılan ‘Eski Urfa Yeni Urfa’ kitabını hediye etti.
Öğrenciler, TEOG sınavına Eyyübiye Belediyesi Gençlik Merkezlerinde hazırlanıyor. Gençliğe verdiği önemi her platformda dile getiren ve bunu eyleme döken Başkan Ekinci’ye öğrenciler teşekkür etti.
Eyyübiye Belediyesi, Şanlıurfa’da 1960 yılında vefat eden Bediüzzaman Said Nursi adına müze kuracak. Müze için planlanan metruk binanın kiralama işlemini gerçekleştiren Eyyübiye Belediyesi, restorasyon işlemleri için düğmeye basacak.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, rutin esnaf ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, geçtiğimiz aylarda temeli atılan ve hızlı bir şekilde yapımına devam edilip açılışa hazır hale getirilen Buhara Gençlik Merkezinde incelemelerde bulundu.
Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla bir yandan yeni park yapımı diğer yandan da mevcut parklara çocuk oyun grubu yerleştirme çalışmalarına devam ediyor.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kırsal mahallelerde yol yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Vatandaşların özellikle kış aylarındaki yol mağduriyetinin önüne geçmeyi hedefleyen ekipler, merkez kırsal ayırımı yapmadan çalışmalarını sürdürüyor.
Eyyübiye Belediyesi ile Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği gebe annelere bilgilendirme projesi sonrası katılımcı annelere sertifika ile anne bebek çantası verildi.
Eyyübiye Belediyesi’nin genç sporcuları Samsun, Rize ve Erzurum’da yapılan şampiyonalardaki başarılarıyla takdir topladılar. Başarılı sporcular Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’yi ziyaret edip kupalarını Başkan Ekinci’ye armağan ettiler.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Av. Hüseyin Öz’ün de katıldığı törende toplu iş sözleşmesine imza attı.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Hummalı çalışmadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ettiler.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Vatandaşların mağduriyetinin önüne geçmek için yoğun çaba sarf Eden ekipler vatandaşların da takdirini topluyor.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 93. Yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Eyyübiye Belediyesi Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü bünyesindeki ekipler, Haşimiye Meydanında bulunan ve çevreye vermiş olduğu rahatsızlıklardan dolayı defalarca uyarılmasına rağmen ikazları dinlemeyen Taj Mahal adlı işyerinin imara uygun olmayan 4. ve 5. katlarında yıkım gerçekleştirdi.
Eyyübiye Belediyesi, ilçedeki problemlerin daha hızlı çözülmesi amacıyla oluşturmuş olduğu Whatsapp Telefon Hattı'nı devreye sokarak hizmete sundu.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye İlçesine bağlı Akşemsettin, Direkli ve Akabe mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, mahallelerde yapılan çalışmalar hakkında muhtarlarla fikir alışverişinde bulundu.
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kırsal mahallelerde stabilize yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Vatandaşların yaşam koşullarının iyileştirilmesine yönelik yapılan çalışmalar vatandaşların takdirini topluyor.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen hizmet içi eğitim seminerinde personele seslendi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin her platformda dile getirdiği madde bağımlıları tedavi merkezi olan AMATEM için düğmeye basıldı. Başkan Ekinci, yer tahsisi sorununun çözümü konusunda hassasiyetlerinden dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, ilçe merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya gelip, mahallelerde yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü teknik personeli tarafından mahallelerde yapılması planlanan ‘Muhtar Evleri’nin görsel sunumu muhtarların beğenisini kazand
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Makedonya’da düzenlenen Balkan Şampiyonasında şampiyon olarak Şanlıurfa’ya dönen 14 yaşındaki Mehmet Ali Ravi’yi ödüllendirdi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediyesi’ne bağlı Fen işleri Müdürlüğü’nün çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Ekinci ilçe genelinde devam eden çalışmaların hız kazanması talimatını verdi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, rutin olarak gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Tarihi çarşı esnafını ziyaret eden Başkan Ekinci,” Esnafımızın taleplerini birinci ağızdan dinliyoruz.” Dedi.
Çeşitli gezi ve temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik mekânlarını gezmek için Avustralya’dan gelen bir grup, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’yi makamında ziyaret ettiler.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Zahireciler Borsası esnafıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Esnaf tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Ekinci, Zahireciler Borsası esnafıyla Eyyübiye Belediyesi olarak yapılacak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundu.
Eyyübiye Belediyesi tarafından FETÖ terör örgütüne mensup bir grup askerin darbe girişiminin unutulmaması ve şehitlerin isimlerinin yaşatılması amacıyla TOKİ (Batıkent) mahallesinde 15 Temmuz Milli İrade Anıtını açıldı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, alkol- madde bağımlısı bireylerin hayata tekrar kazandırılmasını amaçlayan YEDAM’a (Yeşilay Destek Merkezi) verdiği desteklerden dolayı, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’tan, plaket aldı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ihtiyaç sahibi 2000 öğrenciye kırtasiye yardımı yaptı.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Yakubiye Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, Yakubiye Mahallesinde yapılacak olan Kentsel Dönüşüm hakkında bilgi verdi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24